Секретар міськради Марганця має незаконний будинок у Дніпрі

2,25 млн грн конфіскував ВАКС з секретаря Марганецької міської ради Анатолія Деркача, який придбав у Дніпрі будинок та земельну ділянку під ним. Про це повідомляє 49000 з посиланням на Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру.

«19 січня 2024 року колегія суддів ВАКС частково задовольнила позов прокурора САП про визнання необґрунтованим активів та стягнення їх у дохід держави з депутата однієї із місцевих рад Дніпропетровщини, який одночасно є секретарем міської ради. За результатами розгляду позову суд частково задовольнив вимоги прокурора: визнав необґрунтованими частину активів, а саме житловий будинок та земельну ділянку у Дніпрі, та постановив стягнути з відповідача 2 258 503 грн. Рішення суду не набрало законної сили та може бути оскаржене протягом 30 днів з дня складання його повного тексту», – інформує САП.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура подала позов про конфіскацію 2,25 млн грн коштів депутата Марганецької міськради Анатолія Деркача. У рішенні ВАКС вказується, що Деркач імовірно необґрунтовано набув у власність житловий будинок площею 283,4 квадратних метри і земельну ділянку площею 0,0536 га в Дніпрі загальною вартістю 2,9 млн грн. На думку прокурора, депутат на мав достатню кількість коштів для набуття цієї нерухомості розміром у 2,25 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: