Міські лікарні Дніпра продовжують рятувати поранених унаслідок бойових дій

У Дніпрі міські лікувальні заклади забезпечені усім необхідним для надання медичної допомоги як цивільному населенню, так і військовослужбовцям.

«Продовжуємо лікувати як цивільних, так і наших захисників. Серед найчастіших травм — мінно-вибухові, коли металеві уламки потрапляють до організму; опіки; контузії. Моральний стан пацієнтів — вмотивований, гідно тримаються. У лікарні є психолог, який працює з ними, допомагає подолати різні психологічні травми. Окрім того, у нашому закладі не лише лікуються, а й проходять реабілітацію. Нині у нашому відділенні перебувають пацієнти, які отримали саме мінно-вибухові поранення. Усі уламки в їхніх кінцівках дістаємо за допомогою спеціального обладнання», — розповів завідувач відділення травматології міської лікарні Олексій.

Серед тих, хто проходить лікування, – Вадим. Чоловік отримав поранення руки внаслідок мінометного обстрілу: «У лікарню доставили мене при свідомості. Сьогодні очікую на операцію. Лікарі рятуватимуть руку, діставатимуть осколок, який ще там всередині. Персонал лікарні дуже турботливий!».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Главное за день
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: