«Русскій воєнний корабль, іді … !»: у Дніпрі презентували нові марку та конверт

Історія на поштових марках: тепер «русскій воєнний корабль» йтиме у своєму напрямку не лише на футболках українців або міських білбордах. «Укрпошта» закарбувала вподобаний всією країною вислів на марках і конвертах. Обирала символ вся Україна у межах оголошеного конкурсу.

Про це повідомляє канал Дніпро ТВ.

В Україні ввели в обіг першу під час воєнного стану поштову марку. «Укрпошта» презентувала її в різних областях. Дніпропетровщина не залишилася осторонь – вперше побачили марку в найстарішому поштамті міста.

Димитрій Лісєєнко директор Дніпропетровської дирекції “Укрпошти”: «За шесть недель. Это именно то время, которое прошло с момента возникновения идеи и до момента реализации. Ровно шесть недель – это рекорд. Это первая марка, для которой было изготовлено 700 эскизов».

Вислів про «русскій воєний корабль» під час війни в Україні став національним символом для кожного, тому не дивно, що саме за таку ідею проголосував народ на всеукраїнському конкурсі.

Олександр Санжара, секретар Дніпровської міськради: «Марки, вони відображають ті історичні події, які відбуваються взагалі. І там, в тій колекції, є і марки, що випускалися діаспорою, що випускали спротивом за кордоном. І марки, які присвячені, навіть не присвячені, відзначають події Голодомору, які відзначають якісь важливі річниці».

Володимир Орлов, перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації: «Ця марка обов’язково ввійде до історії. Вона про гнів українського народу до загарбників, до орків. Вона про супротив України проти тих, хто прийшов на нашу землю, на нашу територію».

На марці зображений морський піхотинець, який дивиться у бік військового корабля. Автор малюнку – Борис Грох, уродженець Криму.

Дмитро Цимиренко, член правління Дніпропетровського відділення асоціації філателістів України: «Цінність може бути різна. Історична цінність цієї марки вже непересічна. Вона вже є і вона вже сформована. Вона сформована тим спротивом, яке чинить наш народ російській агресії».

Марка вартуватиме 23 гривні для кореспонденції в Україні, за її межами ціна складе один-півтора долари.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Главное за день
logo-bottom
© 2022, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: