Розвідка Британії наголошує на посиленні воєнної цензури у російських університетах

Розвідувальне співтовариство Міністерства оборони Великої Британії виявило чергове підтвердження посилення воєнної цензури в Росії.

Джерело: огляд Міноборони Британії, «Європейська правда»

Деталі: Як пише британська розвідка, Міністерство просвіти РФ, за деякими повідомленнями, в середині жовтня дало вказівку університетам уникати відкритого обговорення будь-яких «негативних політичних, економічних і соціальних тенденцій» в Росії під час наукової та навчальної діяльності.

«Це є подальшим обмеженням інформаційного простору в Росії у воєнний час, що ускладнює відкрите обговорення політичних питань», – констатується в огляді.

Британська розвідка вважає, що в довгостроковій перспективі цей крок продовжить тенденцію формування політики РФ в ехокамері (метафора, яка тотожна інформаційній бульбашці з ефектом підсилення меседжів. – ред.) «політично прийнятних, прокремлівських поглядів».

«Дуже ймовірно, що Кремль хоче і надалі придушувати негативні перспективи «спеціальної військової операції» напередодні очікуваного переобрання президента Владіміра Путіна на новий термін у березні 2024 року», – підсумовується в огляді.

За матеріалами «Українська Правда»

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: