Риженко-ріелтор: як генеральний директор Мечникова розпродає медзаклад

Судячи з усього, генеральний директор лікарні імені Мечникова інтенсивно “розпродає” медзаклад. І все йде до того, що за керівництва Сергія Риженка відома дніпровська лікарня з двохсотрічною історією почала свій “зворотній відлік”. Про це повідомляє 49000.

Так, Риженко запустив рекламну кампанію із продажу квартир у новому  житловому комплексі, що зводиться на території медзакладу.

Важко повірити, але генеральний директор Мечки віддає всю інфраструктуру лікарні майбутнім власникам нерухомості у цілковите користування. А гроші від розпроданого, скоріш за все, кладе собі до кишені.

Місцеві ріелтори вже не соромлячись розповідають потенційним покупцям нерухомості про такі привілеї, як користування потужним генератором та укриттям лікарні. Звісно, що такі рекламні “заяви” навряд чи можуть існувати без схвалення вищого керівництва медичного закладу.

Але схоже на те, що Сергія Риженка долі інших мало хвилюють. Адже заради збільшення своїх статків він фактично перетворив обласну лікарню на обслуговуючу кампанію елітного ЖК.

І дивлячись на те, що відбувається, виникає закономірне питання – чи є совість у людини, яка дозволила будівництво елітного житлового комплексу на території обласної лікарні? Але питання це, скоріш за все, риторичне.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Сергій Риженко наказав лікарям Мечникова писати хвалебні пости на честь міністрів, керівників держвідомств та військослужбовців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: