Сергій Риженко наказав лікарям Мечникова писати хвалебні пости на честь міністрів, керівників держвідомств та військослужбовців (Аудіо)

Медичний директор Мечки проводить у своєму кабінеті “фейсбучні” наради. Головний ботофермер Мечникова, Сергій Риженко, виявляється, збирає окремі засідання для пропрацювання медіа-стратегії вихваляння себе неповторного. Мало того, що ці посиденьки відривають лікарів від їх безпосередніх обов’язків, так до них ще звіти готувати треба.

“Коллеги, Сергей Анатольевич второю неделю говорит подготовить презентацию. Уже написали три корпуса, один корпус немного отстает. Только Галущака отделение показало свою презентацию. Выставите. Молодцы. Пожалуйста, 7 дней осталось, каждое отделение должно сделать презентацию”

– тут звітує якась жінка

Ботоферма Риженка – росте, як на дріжджах. Цілими корпусами та відділеннями вже не просто пости пишуть. Презентації роблять, ролики знімають. А «цар» Риженко вимагає і ще, і ще, і ще….

“Хочу, щоб підкреслили нашу важність в цих питаннях. В першу чергу хочу бачити і хірургів, і травматологів. Дуже добре зробили, бачив, ну щось подібне треба ще зробити”

 

 

В кращих традиціях «советов» та «регіоналів», «мечниковець» Риженко наказує у постах неодмінно леститися до влади, всіх щаблів та рангів.

“Не забывайте всех наших партнеров в своих высказываниях их вспоминать, важно что бы была коммуникация. Министр сегодня и гражданские представители совета все идут нам на встречу и этим надо дорожить. Я попрошу кого-то из наших элитных врачей написать такой общий пост и мы его поддержим”

 

“Фейсбукописців” головний лікар Мечникова обіцяє взяти до себе в команду. Простіше кажучи: пишеш пости – працюєш у «Мечці», не пишеш – звільнять.

“Всех, кто нас поддержал в этом вопросе обязательно обозначайте – это наша команда, это люди, которые будут с нами”

 

У Мечці, вкорінився справжній тоталітарний режим: списки, цілковитий контроль та максимальна звітність за роботу. Передовикам – міцне рукостискання від ботофермера Риженко.

“Ще раз прошу підтримати всіх, хто допомагав. Виділіть ці групи і я обовязково знайду час, кожному особисто потисну руку і напишіть про це”

 

Доля тих, хто не напише – плачевна. Пам’ятаємо, погрози в адресу лікарів Мечникова від Риженка то норма.

“Если дадим слабину разорвут на куски”

 

Співробітникам Мечникова не лишається вибору, адже людям хочеться вціліти і фізично, і морально, і професійно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: