РФ планує скоротити експорт нафти у серпні – Reuters

Росія планує скоротити експорт нафти із західних портів наступного місяця приблизно на 100 — 200 тис барелів на день порівняно з липнем, оскільки Москва виконує свою обіцянку разом з лідером ОПЕК Саудівською Аравією.

Про це пише Reuters.

Видання, посилаючись на три джерела знайомих з цим питанням, зазначає, що Росія доручила нафтовим компаніям скоротити плани поставок на наступний місяць.

Згідно з торговими джерелами та даними Refinitiv Eikon, серпневі скорочення поглиблять скорочення експорту в період з травня по липень, яке вже становить 500 тис барелів на день.

Члени організація експортерів нафти ОПЕК+ скорочують поставки з листопада, щоб підтримати ціни. Цього місяця РФ пообіцяла скоротити експорт на 500 тис барелів на добу в серпні, а Саудівська Аравія продовжила скорочення видобутку на 1 млн барелів на добу.

«Липневі навантаження нафти із західних портів, таких як Приморськ і Усть-Луга в Балтійському морі та Новоросійськ у Чорному морі, цього місяця впадуть до 1,9 млн барелів на добу порівняно з 2,3 млн барелів на добу в червні та 2,4 млн барелів на добу в травні», – йдеться в повідомленні.

Речник віцепрем’єр-міністра РФ Олександра Новака, який відповідає за відносини Москви з ОПЕК+ заявив, що російські компанії самі вирішуватимуть, чи скорочувати видобуток нафти в серпні, але завдання Росії – скоротити поставки на світові ринки.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: