Реконструкція Київського райсуду Одеси: завищені ціни та можлива переплата на майже 6 мільйонів

У кошторисі реконструкції Київського райсуду міста Одеси завищені ціни та можлива переплата на майже 6 мільйонів гривень. Про це повідомляє 49000 із посиланням на Наші Гроші.

Журналісти проекту “Наші Гроші” отримали доступ до кошторису реконструкції Київського райсуду Одеси, який не був оприлюднений у системі Prozorro.

Виявлено, що у кошторисі ймовірно завищені ціни на будматеріали, що може призвести до переплати у розмірі 5,78 млн грн.

Підряд на реконструкцію будівлі з прибудовою додаткових приміщень до будівлі Київського районного суду Одеси по вул. Варненська, 3-Б на суму 106 млн грн отримало ПрАТ “Ремонтно-будівельна дільниця “Одесголовпостач” без конкуренції, адже на тендер більше ніхто не подався.

За умовами договору, до кінця 2024 року підрядник має виконати загально-будівельні та електротехнічні роботи, вогнезахисну обробку, реконструкцію інженерних мереж, протипожежних і охоронних систем, системи доступу, відеонагляду, огорожі та благоустрою.

Закупівля спричинила скандал, тому з неї зняли фінансування на 2023 рік. Однак угоду не розірвали, а всі витрати перенесли на 2024 рік.

Аналіз кошторису показав, що ціни на деякі будматеріали значно завищені. Наприклад, ціна на арматурну сталь у півтора рази дорожче ринку. Також завищені ціни на бетон та теплоізольовані сталеві труби. Загальна сума ймовірної переплати тільки за трьома досліджуваними групами матеріалів може становити 5,78 млн грн.

“Центр протидії корупції” звернувся до правоохоронних органів з проханням розслідувати цю ситуацію.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що на Тернопільщині за тиждень відмінили 7 сумнівних тендерів на 150 мільйонів гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: