“RAZOM з тобою”: у Дніпрі відкрився кабінет психологічної підтримки для військових

Психологічна допомога військовослужбовцям та їх сім’ям. У Дніпрі відкрився кабінет на базі Центру ветеранського розвитку “RAZOM з тобою”. Реабілітація, консультація та підтримка – абсолютно безкоштовна. 

20-річний Олег – попри вік вже майже три роки свогожиття віддав армії. Побував на війні, де отримав поранення, через яке не зміг повернутись на фронт. Каже, звикнути до цивільного життя – важко, тому вирішив звернутися до психолога.

“Я себе наче відчуваю нормально, але є якісь підозри і хотілося їх дізнатися. Я вважаю, що не вистачає армії у моєму житті, це недостаток того адреналіну, який ти отримуєш саме на війні, ті емоції, наскільки твій мозок там працює, що ти вже прилавчився, а тут все так тихо та спокійно, якось тривожно”, – розповів військовослужбовець Олег Богданов.

Допомогають Олегу психологи центру “Разом з тобою”. По всій країні вони провели вже понад тисячу подібних консультацій. У Дніпрі запрацювала вже друга спеціальна кімната, яка знаходиться на базі Центру Ветеранського розвитку.

“Ми розуміємо, що часто не вистачає, не має можливості оплатити дорого вартісного спеціаліста, а якісний спеціаліст відповідно і коштує, тому ми раді, що ми можемо виступити плечем підтримки і надати можливість отримувати ці консультації безкоштовно”, – повідомила керівниця програми “RAZOM з тобою” благодійного фонду “Разом для України” Лія Котяш.

Для військовослужбовців, які звертаються по допомогу пропонують цілий пакет підтримки.

“По-перше це стабілізація психоемоційного стану, тому що військовий перевантажений тим на них навалилося, ми за допомогою різних методик, допомагаємо розгрузити всі ці навантаження які в них є, ми повертаємо їх в реальність”, – каже практична психологіня Центру «RAZOM з тобою» Тетяна Бойова.

“Центр ветеранського розвитку буде займатися і навчанням ветеранів, і працевлаштуванням” – зазначила представниця ГО “Ветеранський простір Дніпропетровщини” Анна Малієнко.

Також у центрі психологи працюють з родинами наших захисників.

“Одним з напрямків роботи фахівців – є надання психологічної підтримки та допомоги адаптувати саме родину до приходу додому військового, це є дуже важливим напрямком роботи і саме такі кабінети вони дають цю можливість реалізувати і дати їй життя“, – сказав радник з ментальних питань Євгеній Таранцов.

Кабінет знаходиться за адресою: м. Дніпро, вул. Аржанова, 12а, корпус 4. Телефон для зв’язку: 063-661-13-00

За матеріалами сайту «ДніпроТВ«.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: