Ракетна атака 29 грудня: як працює метро у Дніпрі

Сьогодні, 29 грудня, ворог здійснив чергову масовану ракетну атаку по Україні. У Дніпропетровській області були застосовані екстрені відключення світла. Їх ввели через загрозу ракетних обстрілів, щоб уникнути значних пошкоджень, якщо ворогу вдасться вразити енергетичні об’єкти. Внаслідок відключень електротранспорт в обласному центрі зупинився, а метро продовжує працювати на тягових підстанціях. Роботу метрополітену проінспектував директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міськради Ігор Маковцев.

«Під час повітряної тривоги станції метро працюють як укриття. Коли масово відключають світло, і метрополітен втрачає живлення, рух поїздів зупиняється. Такі випадки вже були. Тут важливо не панікувати. Всі співробітники знають, що робити в такій ситуації. Пасажирів інструктують і виводять людей до найближчої станції», — відмітив Ігор Маковцев.

Директор КП «Дніпровський метрополітен» Сергій Доценко додав що ситуація стабільна, електропотяги продовжують здійснювати перевезення пасажирів. Під час тривоги, яка тривала більше 5 годин, станції працювали як укриття. Зокрема, на ст. «Покровська» на момент інспекції Ігорем Маковцевим перебувало 260 дніпрян, а на «Вокзальній» — близько 80. На інших станціях спостерігалась незначна кількість людей.

Також сьогодні директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Ігор Маковцев відвідав Пункт незламності, розташований розташований в управлінні Дніпровського метрополітену за адресою: вул. Курчатова, 8.

Цей Пункт забезпечений усім необхідним: світлом, теплом, питною та гарячою водою, можливістю підзарядки електронних пристроїв, аптечкою, радіоточкою, автономним джерелом живлення – генератором. У разі потреби відвідувачі мають можливість зігрітися та перепочити, скористатися доступом до інтернет-мережі, підзарядити гаджети.

Свою роботу даний Пункт незламності розпочинає у разі повного відсутності електроенергії. Має 12 місць для сидіння, проте його двері відкриті для тієї кількості дніпрян, яка цього потребує. На об’єкті постійно відбувається чергування працівника підприємства.

Додамо, що, сьогодні, 29 грудня, метрополітен Дніпра відзначає 29-й День народження! Вітаємо всіх причетних!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: