Пухнасті новини:журналісти ДніпроTV розповідають про своїх домашніх улюбленців

 

Максік, Луна, Олеся. Так звати домашніх улюбленців працівників телеканалу ДніпроТV. У День домашніх тварин ми вирішили познайомити глядачів зі своїми пухнастими друзями. Які тваринки проживають у журналістів та чим вони особливі – дивіться.

«Всім привіт, насправді початок сюжету дуже незвичний для вас, бо я знаходжусь в своїй кімнаті, та в мене є дещо дуже цікаве для вас, чи знали ви що 30 листопада, в останній день осені відзначається всесвітній день домашніх тварин», – журналіст ДніпроTV Сергій Скрипник.

Офіційно день домашніх улюбленців був затверджений в 1931 році у Флоренції на Міжнародному конгресі прихильників захисту тварин.

Ініціатори хотіли привернути увагу до необхідності відповідально ставитися до живих істот. Журналісти телеканалу ДніпроTV — відповідальні господарі, і в цьому ви зараз переконаєтесь.

«Усім привіт, друзі, а ось і мої хвостатики. Мене звати Міхальчук Олександра і я працюю на телеканалі ДніпроTV, журналістом».

Котів Олександри звати Максік та Луна, історія її пухнастиків дуже цікава. Максіка завели усвідомлено – купили у розвідників, зараз йому вже 10 років.

А Луну знайшли на будівництві. Маленьке кошеня могло загинути, проте Олександра його врятувала.

«О як раз іде Олександра, Олександра привіт, привіііт, розкажи будь ласка цікаві факти про своїх кішок.О ну слухай у мене Максік для нього напевно святе це поїсти, в нас була така ситуація коли йому робили операцію на зубки і лікарі сказали що він не буде їсти, приблизно день 2 дні або буде мало їсти, але перше що він зробив коли відійшов від наркозу це пішов і поїв, тобто він просто повз до своєї тарілки щоб поїсти. А Луна яка маленька в неї є такий цікавий факт, вона чомусь не мяукає, вона якось цвірінькає як пташка просто», – журналістка Дніпро TV Олександра Михальчук.

«Це мій друг, його звати Поша, йому вже 6 років, і насправді історія з’явлення цього пухнастика в нашій квартирі дуже цікава, тому що 6 років тому ми з моєю сім’єю були на дні міста, на ярмарці та побачили жінку, яка торгувала цуценятами, ми підійшли до неї, почали розпитувати, яка це порода, які у нього батьки, та моя мама вирішила взяти собі його на руки саме оцього пухнастика, і він заснув на руках у неї, мама просто не змогла його віддати», – журналіст Дніпро TV Сергій Скрипник.

А це Олеся, їй 3 роки. Міні-свинка – теж домашня улюблениця. Їй знадобився певний час, аби звикнути до будинку продюсерки Наталії і до людей. Та згодом Олеся обжилася — до туалету ходить на вулицю, полюбляє бавитись на подвір’ї та спить в ліжку з господарями.

Кращого друга авторки програми про моду Оксани Неміровської  звати  «Тедді», він нещодавно відсвяткував  день народження.

«Вітаю, це Теді, хлопчик, у нього нещодавно був день народження, люди так не відмічають день народження як цей собака, він мав торт, свічки, подарунки, Оцей комбез я йому подарувала на день народження, Теді (сміється)», – розповідає ведуча Дніпро TV Оксана Немировська.

Наша велика телевізійна родина також має свого улюбленця. Кіт Кукіс або як його називають «печенька» живе на каналі майже 3 роки. Без нього зранку робочий процес не стартує.

«Привіт, привіт, а хто це розказуй, а це зірка нашого каналу я вважаю, наш кукіс канальний кіт, символ ранку і одночасно напевно найулюбленіший з усіх співробітників для наших гостей і для всіх нас я думаю теж», – редакторка Дніпро TV Марія Хребтієвська.

За матеріалами ДніпроTV.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: