Проросійські провокатори за наказом банди “Наріка” тероризують активістів Дніпра

Проросійський криміналітет продовжує тиск на активістку із Дніпра: ОЗУ Наріка та Умки напередодні суду стосовно замаху на вбивство Наталії Ешонкулової не полишають її у спокої. Про це повідомляє 49000.

5 березня 2024 року Амур-Нижньодніпровський районний суд міста усіх трьох підсудних – Андрія Русака, Андрія Чульського і Руслана Кузьменка – визнав винними у замаху на вбивство. На жінку напали, жорстоко побили та ледь не вбили  ще у липні 2021 року.

До цього Наталія мала тривалий конфлікт з рейдерським угрупованням, яке кришували найвідоміші кримінальні авторитети міста – Нарік та Умка.

 “Після того, як я написала заяву на «Умку», Віталія Мархасіна, Олександра Петровського, Еміля Арутюняна на мене було вчинено цей напад. Мене побили наріковські виродки. Це все боротьба із бандитами. Ось до чого вона мене довела. Якщо зі мною щось трапиться, я звинувачую у своїй смерті Олександра Петровського, Еміля Арутюняна та Віталія Мархасіна, – розповіла тоді вона. – Я очолюю антирейдерський рух. І серед моїх друзів у соцмережах багато людей, яким я допомагаю, котрі разом зі мною. Я не могла їм показати, що слабка духом. Вони разом зі мною борються з беззаконням, з бандитським свавіллям, злодійством чужого майна”.

Наталя розповідала, що ще до нападу писала заяву про те, що суддя Ніколайчук та Мархасін планують замах на її життя. Заяву ухвалили, але кримінальне провадження так і не відкрили.

“У своїй боротьбі я йду законним шляхом: пишу скарги, заяви до поліції, а вони зі своїми липовими документами можуть лише бити та вбивати. Я надсилала всім народним депутатам листа, в якому розповідала про потерпілих від свавілля бандитів. Усього постраждалих 24 сім’ї. Мархасін фігурує у семи справах, “Умка” — у двох, Олександр Петровський – у трьох”, — розповідала тоді Ешонкулова.

Навіть після того, як суд виніс вирок принаймні виконавцям, ймовірні замовники злочину не заспокоїлися. Як повідомляла активістка у своїх соцмережах, до неї почали засилати різноманітних провокаторів. Як виявилося, це проросійські блогери. Один із опонентів Ешонкулової – екс-чиновник Віталій Мархасін свого часу мав відношення до осередку партії Шарія, а нібито активіст, який створив провокацію та замовний матеріал проти Наталії – Сергій Шевчук, співробітник проросійського Klymenko Time, та команди того ж Шарія.

Й не дивно, що проти активісти, яку ледь не вбили , зголосилися працювати лише агенти рф, бо саме ОЗУ Наріка та Умки тісно пов’язано з московським кримінальним світом. Сам Сергій Олійник (Умка) визнаний РНБО злодієм у законі, нині чекає на розляд свої справи по суті у Бабушкінському районному суді Дніпра. Саме там через штучну тяганину не спромоглися продовжити запобіжний захід  поплічнику Наріка і той “загубився” після виходу із СІЗО. Наразі понад три місяці судові засідання постійно переносяться.

Апеляційну скаргу нападників на Наталію Ешонкулову будуть розглядати 9 травня – ті намагаються оскаржити вирок районного суду. Проросійський криміналітет намагається чинити тиск на суддів та на саму потерпілу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: