Експосадовець СБУ вивіз з України смарагди і сотні тисяч євро і доларів

Ексначальник Головного управління внутрішньої безпеки Служби безпеки України підробив офіційні документи, щоб провезти через кордон гроші і коштовності, набуті в Україні злочинним шляхом. Про це повідомиляє  49000 с посиланням на ДБР.

7 червня 2022 року колишній високопосадовець спробував виїхати з території Республіки Сербія до Північної Македонії, приховавши від митного контролю майно та гроші. Він пересувався на легковому автомобілі BMW X6 PMV, який формально належить його дружині. Під час затримання у нього було виявлено два смарагда, 592 990 євро і 120 102 доларів, отримані ним злочинним шляхом.

Аби уникнути відповідальності, експравоохоронець вирішив підробити офіційні документи, створивши хибне уявлення у сербських правоохоронних та судових органах щодо законності походження коштів та майна. Він вступив у злочинну змову з іншими особами та організував виготовлення підроблених офіційних документів.

Після отримання від спільників пакета фальшивих документів, він передав їх Спеціалізованому антикорупційному департаменту Вищого суду в сербському місті Ніш. Однак слідчі Державного бюро розслідувань України та прокуратури, у співпраці з правоохоронними органами Сербії, довели факт підробки цих документів та передали їх сербському суду.

У разі доведення вини ексначальнику загрожує відповідальність згідно із законодавством Республіки Сербія.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що на Дніпропетровщині “чорний лісоруб” пропонував поліцейському хабар і щомісячну плату за “кришування”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: