Працівник митниці не зміг пояснити звідки в нього нерухомості на майже 9 мільйонів гривень

Під час проведення моніторингу способу життя завідувача сектору митного оформлення (Фастів) митного поста “Південний” Київської митниці виявлено ознаки набуття необґрунтованих активів на понад 8,6 мільйона гривень, повідомляє 49000 з посиланням на НАЗК.

“Зокрема, 2023 року його мати придбала житловий будинок і шість земельних ділянок у передмісті Києва на 8,6 мільйона гривень. Вона надала довіреність своєму синові та його дружині бути її представником з усіх питань, що стосуються власності на зазначені об’єкти нерухомості”, — йдеться в повідомленні.

У НАЗК встановили, що доходи та видатки матері-пенсіонерки свідчать про неможливість придбати нерухоме майно за кошти, які вона отримує із законних джерел.

Посадовець митниці, який понад 25 років перебуває на державній службі та його дружина, яка до квітня 2023 року працювала в митних органах, теж не мали законних доходів для придбання зазначених активів.

Національному агентству митник пояснив, що його мати позичила кошти для придбання будинку та земельних ділянок, проте не надав інформацію про особу, яка надала позику. Своєю чергою, мати-пенсіонерка лист НАЗК щодо надання пояснень не отримала — його повернули.

Водночас Національне агентство з’ясувало, що саме сім’я посадовця фактично користувалася та розпоряджалася придбаним майном. Його придбано саме за дорученням завідувача сектору митного оформлення (Фастів) митного поста “Південний” Київської митниці.

“Матеріали моніторингу способу життя посадовця Київської митниці скеровано до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) для розв’язання питання щодо звернення до суду з позовом про визнання активу необґрунтованим та стягнення його в дохід держави”, — підсумували в НАЗК.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: