Повістку не випишуть: кому з чоловіків можна без побоювань з’являтися в громадських місцях

Працівники територіальних центрів комплектування не будуть вручати повістки у громадських місцях, якщо у людини є при собі ідентифікаційні документи.

В ефірі національного телемарафону представник Сухопутних військ Володимир Фітьо повідомив, що повістки можуть виписувати на блокпостах, а також в інших громадських місцях.

“Якщо у вас є із собою документи і військово-обліковий документ, то до вас питань не буде. Це більше стосується тих, хто уникає постановки на військовий облік”, – пояснив Володимир Фітьо.

Він зазначив, що отримання першої повістки не означає, що вас одразу відправлять на передову. Це, скоріше, пов’язано з уточненням особистих даних. Після цього чоловік має пройти медичний огляд.

“Якщо немає підстав для відстрочки, ваша професія зараз затребувана, то виписується друга повістка, за якою вас відправляють до навчального центру”, – каже Фітьо.

Навчальний процес триває протягом принаймні одного місяця, після чого відводяться два тижні для встановлення взаємодії у підрозділі, розповів представник Збройних Сил України.

“Якщо професія складніша, то навчання може тривати два-три місяці, зокрема й за кордоном. Після цього тільки ви вирушаєте до військової частини. Перша повістка – це не відправлення на війну”, – заявив він.

За матеріалами Дніпро Оперативний.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: