Посадовці медзакладів на Миколаївщині та Хмельниччині торгували фіктивними довідками про непридатність до служби

На Миколаївщині та Хмельниччині СБУ заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та нелегального виїзду за кордон чоловіків призовного віку. Посадовці медичних закладів продавали військовозобов’язаним підроблені документи для втечі за кордон. Про це повідомляє 49000 із посиланням на Службу безпеки України.

Так, на Миколаївщині нейтралізовано злочинну групу, що торгувала фіктивними довідками про непридатність до служби за станом здоров’я. Очільниця місцевого благодійного фонду підшукувала чоловіків, які бажають ухилитися від мобілізації, а її спільниця – посадовиця лікарні – робила фальшиву довідку про стан здоров’я військовозобов’язаного.

Далі фальшивку передавали заступниці головного лікаря обласного центру медико-соціальної експертизи, яка “підтверджувала діагнози” втікачів та призначала їм групи інвалідності.

Таким чином понад 15 військовозобов’язаних планували використати це для виїзду до ЄС, але співробітники СБУ запобігли втечі.

На Хмельниччині ліквідовано ще одну схему нелегальної міграції за кордон. До її організації причетні лікар-психіатр військового шпиталю та представниця військово-лікарської комісії, які продавали фіктивні довідки про “погане здоров’я” та непридатність до військової служби.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що на Полтавщині викрито адвокатку, яка за гроші допомагала військовозобов’язаним виїжджати за кордон.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: