Під час війни у третини нардепів з’явилися нові авто і нерухомість

Кожен третій народний депутат України, який подав декларацію за 2022 рік, лише за перший рік повномасштабної війни придбав новий автомобіль або нерухомість. Найбільше приросли цінними активами представники “Слуги народу” та бізнес-група “Довіра”. Про це повідомляє 49000 із посиланням на “Європейську правду”.

Аналіз проводився лише за 2022 рік, бо звіти за 2023 рік оприлюднили лише одиниці. Імовірно, цифри в них будуть ще більшими.

За перший рік повномасштабної війни народні депутати задекларували 134 нові транспортні засоби, крім 304-х, які вони мали. 109 депутатів набули хоча б одне нове авто. Серед пріоритетних марок народних обранців – Mercedes (19 авто) і Lexus (11 авто). Чверть сотні народних обранців машин не мають або не подали декларацій.

Схожа ситуація і з нерухомістю. У народних депутатів з’явилося 260 нових об’єктів на додачу до майже тисячі набутих до великої війни (квартири, будинки і земельні ділянки). Новою нерухомістю обжився кожен третій депутат.

З розрахунку на одного члена фракції найбільша частка нових активів – автомобілів та обʼєктів нерухомості – у народних депутатів з бізнес-групи “Довіра” і владної партії “Слуга народу”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: