Лікарка приватної клініки та працівник МСЕК за 5,5 тис доларів обіцяли встановити групу інвалідності

На Полтавщині судитимуть лікарку приватної клініки та працівника МСЕК, які за 5,5 тисяч доларів США обіцяли військовозобов’язаному “допомогти” з встановленням групи інвалідності. Обласна прокуратура направила до суду обвинувальні акти стосовно фігурантів. Про це повідомляє 49000 із посиланням на Полтавську обласну прокуратуру.

Як було встановлено, жінка пообіцяла допомогу у встановленні ІІ групи інвалідності військовозобов’язаному переселенцю з Донецької області.

Ціна вирішення «питання» становила 5,5 тис. доларів США, які жінка отримала 20 вересня 2023 в приміщенні приватної клініки. Через кілька днів у цьому ж медичному закладі  лікарка  передала  працівнику  МСЕК  частину  грошей  –  1,5 тис. дол. США.

На початку жовтня минулого року працівник МСЕК, який на той час виконував обов’язки голови комісії, підписав акт огляду МСЕК і довідку до акта про надання переселенцю ІІ групи інвалідності.

Жінці інкримінують одержання неправомірної вигоди для себе та третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, та надання неправомірної вигоди службовій особі за вчинення в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням службового становища (ч. 2 ст. 369-2, ч. 1 ст. 369 КК України).

Чоловіку – одержання службовою особою неправомірної вигоди за вчинення в інтересах третьої особи дій з використанням службового становища (ч. 1 ст. 368 КК України).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: