Патрульна поліція Дніпра вдвічі збільшила кількість патрулів, – Богоніс
Війна проти російських загарбників внесла свої корективи в роботу патрульної поліції Дніпра не дивлячись на те, що наше місто знаходиться досить далеко від лінії фронту. На думку заступника начальника Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області Володимира Богоніса, безпека зайвою не буває. Про це він розповів в інтерв’ю “Дніпру Оперативному”.
– Які особливості патрулювання Дніпра у період воєнного стану?
– Ми фактично в два рази збільшили кількість патрулів. Це не тільки авто, а й піші наряди. На сьогодні у нас 179 нарядів саме в місті Дніпрі, майже 500 – в області. Вони, в тому числі, превентивно запобігають вчиненню злочинів.
Поліцейська робота змінна. Вона залежить, в тому числі – від пори року. Злочинний світ має певні передбачувані дії. Кількість грабежів збільшується у квітні, коли люди знімають верхній одяг. У травні злочинці переїжджають на моря. Повертаються у кінці серпня – у вересні. Це по одному виду злочину. І так з кожним.
Злочини діляться за місцем, за часом, за способом. Кожного тижня ми це аналізуємо. В залежності від того, в якому районі йде ріст, туди виставляються наряди. Може впливати не тільки вимкнення світла після 19:00. Наприклад, злочинець виходить з тюрми, не виправився, і в тому ж районі – сплеск правопорушень певного характеру. Розподілення нарядів – щоденна робота. Через ці фактори однакової кількості нарядів вдень і вночі у нас немає.
Після 19:00, коли вимикають світло, спостерігали ріст автомобільних крадіжок – коліс і майна. Ми проаналізували ситуацію, відправили наряди. Два злочинці вже сидять в тюрмі. На сьогодні тенденція до такого виду злочину знижується. Значить правильно спрацювали.
– У вечірній час злочини вчиняють переважно містяни чи внутрішньо переміщенні особи?
– Є категорія злочинів, які вчиняють ВПО. Але я не можу сказати, що злочинність Дніпра чи області через внутрішньо переміщенних осіб зросла. Немає такої статистики. Звичайно, що є певний відсоток осіб, які вчиняють злочини. Але вони не складають критичної маси.
Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: