Парфуми: види та особливості

Щоб виглядати стильно й створити привабливий, гармонійний образ, важливо не лише правильно вибирати одяг, макіяж і зачіску. Велике значення мають парфуми, які зараз є невід’ємною складовою не лише ділового чи святкового гардеробу. Ними користуються щодня, адже вони передають та створюють певний настрій, викликають ті чи інші враження про носія. Існують окремі аромати для жінок і чоловіків або унісекс.

Парфумерна продукція доступна в широкому асортименті. На вибір пропонуються різноманітні композиції, в яких основними є квіткові, свіжі, деревні або інші нотки. Кожний парфум має власний настрій. Початкові нотки часто відрізняються від тих, які відчуваються у шлейфі. Тому перед тим, як обрати найкращий варіант для себе, потрібно визначитись з наявними різновидами та їхніми особливостями.

Які бувають категорії ароматів

При виборі люди зазвичай керуються власними уподобаннями. Має значення не лише смак, а й настрій, ефект, якого хочеться досягти. Перш ніж придбати той чи інший варіант, звертають увагу також на вартість. Якісні парфуми необов’язково дорогі, більше значення має сама композиція. Одним подобаються більш солодкі, іншим – свіжі. Кожній споживчій вимозі відповідає продукція певної категорії. Від цього критерію залежить вартість товару.

Парфуми першого класу відносять до типу мас-маркет. Це найдоступніший варіант, який має попит серед тих, хто не може дозволити собі дорожчу продукцію. Купити такий аромат можна не лише у спеціалізованих магазинах, а взагалі будь-де. Лінійки мас-маркету часто оновлюються, там з’являються нові пропозиції. Ці товари також не є брендовими, тому ризику придбати підробку немає. Проте мас-маркет не дуже подобається тим, хто шукає стійку парфумерію.

Категорія Mastige на клас вище, та все ж чудово підходить для щоденного використання. Це зазвичай аромати, виготовлені компаніями, що випускають одяг. Знаменитості теж часто роблять саме такі товари та дають їм свої імена. Для особливих випадків купують парфуми категорії люкс, які мають багато відмінностей від інших варіантів. Справжні цінителі обирають нішеві аромати. Вони більш специфічні, створюються у дуже малій кількості та є рідкісними.

Чим відрізняється парфумерія категорії люкс

Ця продукція має декілька особливостей, які вирізняють її серед інших. Це такі критерії:

• дорогі інгредієнти для виготовлення. Складові лише натуральні. Бувають випадки, коли їх потрібно замінити на не менш якісні синтетичні – наприклад, так роблять компанії, що беруть участь у програмах зі збереження навколишнього середовища;
• складна композиція. Зазвичай її створює відразу декілька фахівців. Після нанесення аромат відчувається краще й тримається довше;
• якісна упаковка. Для неї завжди використовують міцний картон, роблять оригінальні малюнки, тиснення, щоб привернути увагу.
Товари, створені певним виробником, називають брендовими. Обмеженим тиражем випускають селективні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: