Одеська облрада попросила уряд забронювати половину працівників охоронних агенцій

Одеська обласна рада під час сесії 21 червня 2024 року прийняла звернення до уряду щодо бронювання 50% працівників охоронних агенцій. Про це повідомляє 49000 з посиланням на Інтент.

На засіданні Одеської облради було прийнято звернення до прем’єр-міністра України та Кабінету Міністрів України з проханням внести зміни до постанов Кабміну щодо деяких питань реалізації положень закону України про мобілізаційну підготовку. При цьому на попередньому порядку денному цього проєкту рішення не було.

Депутат облради від “Слуги народу” Сергій Червяков розповів про лист, який надійшов 20 червня до комісії з питань правової політики від Одеського регіонального представництва громадської спілки “Федерація професіоналів безпеки України”. Лист стосується ініціативи щодо включення суб’єктів критичної інфраструктури охоронної діяльності до переліку об’єктів критичної інфраструктури. І навіть з можливістю бронювання до 100% військовозобов’язаних працівників.

Таким чином депутат запропонував внести проєкт рішення щодо бронювання працівників охоронних підприємств.

Цікаво, що головою комісії від якої надійшла пропозиція щодо бронювання охоронників є Андрій Бабенко, який ще очолює охоронну фірму “Самсон”. Сам Бабенко на сесії облради не був присутній.

Водночас Олександр Ахмеров від “Довіряй ділам” запропонував внести зміни в проєкт рішення та бронювати до 50% працівників. Інші депутати підтримали це рішення під час голосування.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що в Україні виник скандал через бронювання працівників Glovo, FavBet, Visa.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: