В Україні виник скандал через бронювання працівників Glovo, FavBet, Visa

Міністерство економіки України забронювало військовозобов’язаних працівників відомих компаній Glovo, Visa, Favbet Tech та декількох інших компаній на період мобілізації. Даний факт став відомим лише завдяки оприлюдненню у ЗМІ фото наказу Мінекономіки про бронювання працівників цих компаній. Це викликало обурення у суспільстві, через що Мінекономіки було вимушено скасувати даний наказ. Про це повідомляє 49000.

Про наказ Мінекономіки від 8 квітня 2024 року про бронювання працівників букмекерської контори FavBet, служби кур’єрської доставки Glovo та ряду інших стало відомо лише завдяки оприлюдненню у деяких ЗМІ та соцмережах. Це викликало велике обурення в українському суспільстві.

Лише після скандалу у Мінекономіки відреагували. Перший віцепрем’єр-міністр України – міністр економіки Юлія Свириденко повідомила на своїй сторінці у Facebook про скасування цього наказу.

“З огляду на суспільний резонанс я скасовую наказ про бронювання й будемо розбиратися у ситуації й аналізувати рішення щодо кожної компанії окремо. Ця ситуація стала додатковим аргументом, аби пришвидшити роботу над оновленням постанови Кабміну №76, аби вона відповідала вимогам часу і потребам бізнесу”, – написала міністерка у соцмережі.

Вона зазначала, що компанії звернулися з проханням про бронювання до профільного Міністерства цифрової трансформації, а там вже визнали їх критично важливим на підставі трьох із семи критеріїв: відсутність заборгованості по ЄСВ, рівень зарплати й те, що вони є резидентами Дія.Сіті.

“Після цього Мінцифри відправило списки військовозобов’язаних у Генштаб для перевірки. На основі рішення Генштабу, списки опрацьовуються Міністерством економіки. У випадку відсутності правових підстав для відмови, ухвалюється рішення про бронювання працівників”, – повідомила Свириденко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: