«Наразі отримуємо у відповідних інстанціях документи на розбір завалів та ліквідацію наслідків ворожих ударів» — Борис Філатов

В ексклюзивному інтерв’ю з міським головою Борисом Філатовим журналісти «Наше місто» торкнулися питань, які найбільше хвилюють дніпрян. За яких умов розпочнеться опалювальний сезон 2023-2024? Наскільки готове місто та приватні компанії до можливих блекаутів? Чи задоволені батьки школярів змішаною системою навчання та скільки дитсадків відкриють у Дніпрі восени? Наскільки етично у наш воєнний час гучно та пафосно працювати закладам дозвілля та розваг?

— Щодо ліквідації наслідків ворожих ударів: якою буде подальша доля постраждалих будівель?

Стосовно житлового будинку №118 на Набережній Перемоги — сподіваюсь, що найближчим часом вирішимо питання із відселенням людей (із постраждалих частин будівлі). Наразі отримуємо у відповідних інстанціях документи на розбір завалів та ліквідацію наслідків.

Загалом це була муторна та неприємна процедура.  При цьому не знімаю відповідальності з міської влади, окремих її представників. Це (затримки у процедурі – прим. ред.) — одна з причин, чому пан Грицай залишив посаду керівника департаменту житлового господарства. Дуже довго фахівці обирали, яким чином можна проводити демонтаж. Сподіваюсь, що до кінця року приступимо до робіт.

Я — людина не забобонна. Будемо сподіватися, що на цьому закінчимо наші відновлення.

Повне інтерв’ю можна переглянути нижче:

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: