НАБУ та САП розслідують закупівлю продуктів кримінально-виконавчою службою

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) та Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) розслідують ймовірне заволодіння коштами Міністерства юстиції під час закупівлі продуктів харчування. Про це повідомляє 49000 із посиланням на “Слово і Діло”.

Детективи НАБУ і прокурори САП досліджують факти ймовірного зловживання службовими особами Мін’юсту, Державної кримінально-виконавчої служби і Генеральної дирекції ДКВС під час закупівлі продуктів харчування з 2020 року.

Йдеться про закупівлі у ТОВ «Укральянспродукт», ТОВ «Фінінтертехнологія», ТОВ «Фалькон Прайм», ТОВ «Ес Енд Ей Груп», ТОВ «Торен Рітейл», ТОВ «Кариота», ТОВ «Р-Продакт», фізичної особи-підприємця, ТОВ «БМ-Консалтинг», ТОВ «Емі Он» і ТОВ «Дніпро Рівер Груп».

У межах цієї справи детективи НАБУ провели обшук у двох осіб, які, на їхню думку, є фактичними власниками та контролерами цих приватних компаній.

Раніше журналісти Slidstvo.info пов’язували компанії «Фінінтертехнологія» і «Кариота» з Мариною Ставською, яка є дружиною колишнього начальника Департаменту контррозвідувального захисту економіки держави Служби безпеки України Андрія Кміта.

За даними джерел, детективи НАБУ провели обшук у цій справі саме у Ставської та Кміти, а також вилучили певні докази у справі.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що на Львівщині судитимуть посадовців за розкрадання земель Національної академії аграрних наук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: