Дружина прем’єр-міністра Шмигаля зареєструвала підприємство з капіталом у 30 мільйонів

У лютому 2024 року, через два роки з початку повномасштабної війни, Катерина Шмигаль, дружина прем’єра Дениса Шмигаля, зареєструвала приватне підприємство “Кадіс Уа” зі статутним капіталом у 30 мільйонів гривень. Основний вид діяльності підприємства – надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Про це повідомляє 49000 із посиланням на Главком.

У 2024 році дружина українського прем’єр-міністра зареєструвала підприємство зі статутним капіталом у 30 млн грн. Основний вид діяльності – надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Також є купа додаткових: діяльність готелів, ресторанів, надання послуг мобільного харчування, постачання готових страв для подій, купівля, продаж та управління нерухомістю. Катерина Шмигаль є єдиним кінцевим бенефіціарним власником підприємства.

Нагадаємо, раніше ми ми вже писали про те, що дружина прем’єр-міністра Шмигаля заробляє у 7 разів більше за нього. Як свідчили дані з декларації Дениса Шмигаля, його заробітна плата на посаді прем’єр-міністра країни за 2022 рік склала 900 717 гривень. У той самий період його дружина Катерина заробила 7 094 416 гривень і отримала 27 600 гривень пенсії з інвалідності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: