На житловому масиві Перемога у Дніпрі був демонтований незаконний паркан, що розташовувався біля коси

На житловому масиві Перемога у Дніпрі нещодавно було прибрано незаконно встановлений паркан, який обмежував доступ містян до зони відпочинку біля річки. Цей паркан з’явився минулого тижня, що викликало обурення серед місцевих жителів, які не мали доступу до цієї території. Вони знайшли забудовника, проте він не представив жодних дозволів на огороження цієї земельної ділянки. На знак протесту мешканці Перемоги влаштували мітинг.

Місцева влада звернула увагу на цей незаконний будівельний об’єкт. Вже у п’ятницю, 2 червня, представники міськради прибули на місце події, щоб вивчити ситуацію. Руслан Мороз, начальник інспекції з благоустрою Дніпровської міської ради, повідомив, що місцеві підприємці встановили паркан навколо земельної ділянки, де планували створити заклад для відпочинку. Однак ці підприємці не мають права власності на цю землю.

 

«Проблема в тому, що у них немає документів на цю територію. Тут знаходиться стара будівля, земля навколо неї колись була в оренді, але вона вже закінчилася. На будівлю є право власності, але на землю її немає.

Насамперед ми зробили так, щоб зник цей новий паркан. А що робити з будівлею вирішуватиме суд, бо тут взагалі заборонено забудову. Можливо, буде рішення щодо демонтажу», — пояснив Руслан Мороз.

 

Він пояснив, що новий паркан, який був встановлений підприємцями, вже було демонтовано. Проте старий паркан, який оточує недобудову, залишається на місці. Рішення щодо його знесення буде ухвалено виконкомом Дніпровської міськради.

Варто згадати, що до війни Дніпровська міськрада мала плани збудувати на цій ділянці центр для людей з інвалідністю. Однак через опір місцевих жителів ці плани було відмінено мерією.

За матеріалами Дніпро Оперативний.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: