На Закарпатті БЕБ запобігло розтраті 5,7 млн грн бюджетних коштів на ремонті лікарні

Завдяки втручанню Бюро економічної безпеки України (БЕБ) на Закарпатті було запобігло розтраті 5,7 мільйонів гривень бюджетних коштів, які планувалося витратити на капітальний ремонт приміщень однієї з лікарень. Про це повідомляє 49000 із посиланням на БЕБ.

Аналітики Територіального управління БЕБ у Закарпатській області проаналізували тендерну документацію, оголошену комунальним підприємством міської ради, та виявили, що переможець конкурсу штучно завищив вартість будівельних матеріалів у проєктно-кошторисній документації.

Зокрема, було встановлено, що постачальник послуг завищив ціни на матеріали більш ніж на 30% у порівнянні з ринковими.

На підставі цих даних БЕБ надіслало замовнику рекомендаційний лист з пропозицією переглянути доцільність укладання договору на таких умовах та запропонувало його розірвати.

Комунальне підприємство міської ради прислухалося до рекомендацій БЕБ та розірвало договір підряду. Таким чином, БЕБ запобігло розтраті та неефективному використанню 5,7 млн грн бюджетних коштів.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що будівельна компанія намагалась розтратити 20 мільйонів гривень, виділених на будівництво фортифікаційних споруд на Харківщині.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: