Будівельна компанія намагалась розтратити 20 мільйонів, виділених на будівництво фортифікаційних споруд на Харківщині

Детективи Бюро економічної безпеки України (БЕБ) за матеріалами Державної служби фінансового моніторингу України викрили будівельну компанію в спробі розтрати бюджетних коштів. Йдеться про розтрату 20 мільйонів гривень при будівництві фортифікаційних споруд на Харківщині. Про це повідомляє 49000 із посиланням на БЕБ.

Підприємство неодноразово ставало переможцем тендерних торгів, проведених одним із департаментів Харківської обласної державної адміністрації. Загалом компанія отримала підряд на будівництво фортифікаційних споруд вартістю понад 240 млн грн.

Встановлено, що частину коштів, а саме 20,45 млн грн, товариство перевело на рахунки фізичної особи-підприємця, яка була зареєстрована у січні 2024 року.

Ця особа фактично працює адміністратором закладу харчування, тобто не має відношення до будівництва. Водночас після отримання коштів вона намагалась перерахувати їх на рахунок компанії, що може бути пов’язана з діяльністю так званих “конвертаційних центрів”.

Наразі вихідні платежі по рахунках фізичної особи-підприємця зупинено. 20,45 млн грн заблоковано.

Детективи БЕБ вживають подальші заходи щодо недопущення розтрати бюджетних коштів, виділених на будівництво фортифікаційних споруд на території Харківської області. Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що колишнього голову Новомосковської РДА судитимуть за незаконне заволодіння землею у Самарській затоці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: