На Київщині у селі хочуть збудувати найдорожче в Україні шкільне укриття за 169 мільйонів

Комунальне підприємство “Головне управління комунального господарства” Вишневої міськради Бучанського району Київської області 26 березня 2024 року оголосило тендер на будівництво протирадіаційного укриття на території ліцею “Лідер” у селі Крюківщина. На будівництво укриття у селі хочуть витратити 169,16 млн грн. Про це повідомляє 49000 із посиланням на видання Наші гроші.

За даними журналістів, це найдорожча закупівля протирадіаційного укриття в Україні. До цього тендеру в Україні не було угод на будівництво укриттів дорожче 60 млн грн.

Проектування укриття у селі замовили через торги в січні у ТОВ “Всеукраїнський центр державно-приватного партнерства” за 3,54 мільйона гривень. Згідно проекту, ця споруда цивільного захисту буде підземною, де передбачено приміщення для відвідувачів навчального закладу та зали для персоналу, а також різні складські, інженерні та технічні приміщення, які забезпечують життєдіяльність споруди. Укриття розраховане на 1 043 відвідувачі сільського ліцею.

Технічне завдання на проектування містило вимогу “передбачити відновлення споруд спортивного призначення”. У даному випадку йдеться про розміщення укриття під шкільним стадіоном. Фірма “Всеукраїнський центр державно-приватного партнерства” виготовляє для інших замовників подібні проекти будівництва протирадіаційних укриттів для закладів освіти. Більшість, судячи з кошторисів на проектні роботи, включають відновлення стадіонів, бігових доріжок, волейбольних полів тощо.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що на Одещині укриття в сільській школі побудують за майже 11 мільйонів гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: