На Одещині укриття в сільській школі побудують за майже 11 мільйонів

Департамент капітального будівництва та дорожнього господарства Одеської обласної державної адміністрації провів тендерний аукціон та обрав підрядника, який побудує протирадіаційне укриття Приморської гімназії у Білгород-Дністровському районі Одещини. Будівництво укриття у сільській школі Приморського обійдеться бюджету майже в 11 мільйонів гривень, хоча спочатку передбачалося витратити на це майже 12,5 мільйонів. Про це повідомляє 49000 із посиланням на платформу публічних закупівель Prozorro.

Тендерний аукціон відбувся 7 березня 2024 року у форматі відкритих торгів з особливостями за участю двох товариств з обмеженою відповідальністю – “Виробничо-будівельна фірма “Олександр” та “Міські технології”.

Переможцем тендерних торгів було обрано ТОВ “ВБФ “Олександр”, яке погодилося працювати за 10 мільйонів 984,7 тисячі гривень. Підрядник згідно вимог має завершити роботу до 31 серпня 2024 року.

За даними сервісу YouControl товариство з обмеженою відповідальністю “Виробничо-будівельна фірма “Олександр” наразі належить Валентину Бодюлу, який значиться кінцевим бенефіціаром компанії з серпня 2022 року.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що на Одещині скасували тендери на пів мільярда гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: