Місто Вишневе на Київщині знову намагається витратити 186 мільйонів на реконструкцію кінотеатру під офіс мерії

Незважаючи на скандал, який розгорівся півроку тому, Вишнева міська рада знову оголосила тендер на реконструкцію занедбаного кінотеатру під офіс мерії. Цього разу очікувана вартість робіт трохи знизилась – з 193 до 186 мільйонів гривень. Про це повідомляє 49000 із посиланням на Наші Гроші.

У листопаді 2023 року тендер на реконструкцію кінотеатру “Промінь” у місте Вишневе Бучанського району на Київщині вже було оголошено. Тоді журналісти “Наших грошей” виявили, що ціни на деякі будівельні матеріали у кошторисі були завищені в рази. Загалом переплата могла становити більше 5 мільйонів гривень.

Після публікації розслідування тендер було розірвано “за згодою сторін”.

Проте вже через 4 місяці міська рада знову оголосила тендер на реконструкцію кінотеатру. Очікувана вартість робіт знизилась на 7 мільйонів гривень, але й далі залишається доволі високою.

Анонімні учасники тендеру вже почали скаржитися на дискримінаційні вимоги замовника. Зокрема, йдеться про необхідність надання акту візуального огляду об’єкта за підписами представників сторін, а також про вимогу щодо сплаченого статутного капіталу не нижче 999 999,99 грн.

Директором КП “Головне управління комунального господарства”, яке є замовником тендеру, є Руслан Лисенко, а уповноваженою особою з питань закупівель – Ілона Левченко. Мером Вишневого є Ілля Діков (“Слуга народу”).

За даними рейтингу регіонального інформаційного агентства “ITV”, за 2022 рік він очолив топ мерів-багатіїв Бучанського району.

Чи буде цього разу реконструкція кінотеатру “Промінь” доведена до кінця, і скільки коштів на неї буде витрачено, покаже час.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Криворізька влада знову дає 422 мільйони на ремонт доріг “своїм”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: