Мешканці постраждалого будинку на Перемозі зустрілися з представниками влади Дніпра

Мешканцям будинку, розташованому на Набережній Перемоги, 118, під час зустрічі з фахівцями, які займаються технічною експертизою та відновлювальними роботами у їхньому будинку, було надано можливість поставити свої питання. Про це повідомляє “Дніпро Оперативний“.

На сьогоднішній день комунальні служби міста Дніпра успішно замінили всі вікна та двері у пошкоджених квартирах і відновили роботу ліфту.

Мешканці також висловлюють бажання отримати висновки технічної експертизи будинку якомога швидше, але цей процес виявляється тривалим та вимагає великої відповідальності, особливо в даному випадку. Тому експертиза проводиться детально та у кілька етапів.

На даний момент, після завершення перших двох етапів експертизи, вже можна зробити висновок, що сама конструкція цілісного під’їзду є стійкою. Після ретельних розрахунків, що проводяться на основі результатів обстеження, фахівці розроблять необхідні проектні документи для подальших робіт. Тільки після отримання цих документів буде здійснюватись демонтаж пошкоджених звисаючих елементів, зміцнення стін, заміна будинкових комунікацій та благоустрій прибудинкової території. Цей проект є унікальним для нашої країни, і місто розпочне його реалізацію, як тільки фахівці повністю оформлять результати всіх експертних процедур.

“Коли це було 3 під’їзди, це працювало разом у технічному стані, коли він залишився сам працювати нормально він не може,  ми і перевіряємо, чи буде він працювати далі чи ні. Ми зробили ці розрахунки та розуміємо, що при певних умов, які ми зробимо у наступній стадії  – це проектна документація, яка зараз ще не має результату, але ми вже на половині процесу для того щоб порахувати всі можливості, як це можна усилити та змінити комунікації. Крім цих робіт, ми буде відновлювати покриття біля під’їздів. Після цього буде зроблено документацію, яка буде передана для міської влади для розрахунків скільки обійдеться цей проект бюджету. У комплексі всі ці документи вам гарантують що перший під’їзд він буде нормально експлуатуватися при тих умовах які ми внесемо в проекті”, – пояснив директор проектної фірми Сергій Мироненко.

За дорученням міського голови Бориса Філатова, на зустрічі були присутні й представники департаменту соціальної політики, які завірили, що кожен власник постраждалого житла отримає виплати від міської влади. Крім цього, всі борги за комунальні послуги будуть анульовані для мешканців, чиї квартири було зруйновано або пошкоджено. Головним питанням мешканців до фахівців з соціальної сфери є процедура отримання матеріальної допомоги.

Мешканці переконались, що їхні проблеми та потреби є в центрі уваги і що про них пам’ятають та над ними дбають. Вони також наголошували на готовності збиратися на подібні зустрічі частіше, оскільки тільки у постійному діалозі вони можуть розуміти всю ситуацію щодо їхнього будинку.

Крім надання відповідей на найважливіші питання мешканців, фахівці взяли на додаткову обробку відповідні служби та інформацію, надану мешканцями під час зустрічі. Головним результатом цієї зустрічі є повідомлення мешканців про те, що не буде здійснюватись знос цілих під’їздів, а місцева влада допоможе відновити житло та зробить все можливе для повернення нормального життя та комфортного побуту на Набережній Перемоги, 118.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: