Меморандум з МВФ: в Україні приватизують два великі державні банки

Україна в меморандумі з Міжнародним валютним фондом (МВФ) взяла на себе зобов’язання приватизувати два великі державні банки – “Сенс Банк” та “Укргазбанк”. Законопроєкт про приватизацію державних банків направлять на розгляд парламенту до кінця вересня 2024 року. Про це повідомляє 49000.

Згідно меморандуму з МВФ, в Україні відбудеться обов’язкова приватизація “Сенс банку” та “Укргазбанку”, які є системно важливими державними банками.

“Ми (Україна) готуємо до продажу два системні державні банки – “Сенс Банк” та “Укргазбанк”. Ми плануємо призначити міжнародно визнаного фінансового радника до кінця вересня 2024 року за прозорою процедурою та після консультацій з міжнародними фінансовими організаціями”, – йдеться у тексті цього документу.

Законопроєкт про приватизацію двох українських державних банків планується направити на розгляд Верховної Ради до кінця вересня 2024 року.

Також Україна зобовʼязується не збільшувати державну частку у банківському секторі країни, окрім випадків, які стосуються фінансової стабільності та національної безпеки, але після консультації з МВФ.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що середня зарплата чиновників з початку року зросла на третину.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: