Майже на 25 % знизився рівень злочинності у Соборному районі міста

У Соборному районі Дніпра злочинність у порівнянні з минулим роком зменшилася на 23 — 25%. За словами начальника відділення поліції № 5, підполковника поліції Олександра Яковченка, цьому сприяють умови воєнного стану, зокрема й комендантська година, посилене патрулювання.

«Щоденно відпрацьовуємо територію Соборного району як пішими, так й автомобільними патрулями. Наприклад, у нічний час заступають чотири патрулі, які підсилені територіальною обороною та іншими силовими підрозділами. Водночас є й інша сторона — до міста приїхало багато внутрішньо переміщених осіб, що також впливає на криміногенну ситуацію. Наприклад, минулого тижня працівники карного розшуку розкрили грабіж відносно громадянина іншої держави. Злочинцями виявилися двоє осіб-переселенців. Справу направлено до суду. Окрім того, був випадок, коли за одну ніч на ж/м Перемога-5 обікрали п’ять автомобілів. Злочинця затримано, вручено підозру. Він теж виявився ВПО. Загалом у попередженні та розкритті злочинів нам дуже допомагає система відеонагляду «Безпечне місто»», — розповів Олександр Яковченко.

Водночас заступник начальника відділення поліції № 5 Антон Коцюба порадив мешканцям не пересуватися вулицями після 19:00, коли вимикається освітлення, не порушувати комендантську годину, а також, виходячи на вулицю, мати при собі документ, який посвідчує особу.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: