«Мʼяч на вашому боці»: Філатов пропонує нардепам і керівникам держвідомств наслідувати його приклад та відмовитися від зарплат на користь ЗСУ

Мер Дніпра Борис Філатов оголосив про свою відмову від премій та додаткових виплат, які були нараховані йому після 24 лютого 2022 року. Ці суми повернуто до бюджету територіальної громади. Крім того, він вирішив передавати свою заробітню платню на придбання необхідного обладнання для бойових бригад, за винятком тієї частини, яка виплачується донці загиблої під час стрілянини на Південмаші — Віри Лебединець.

«Ця офіційна заява також є зверненням до Кабінету Міністрів, депутатів ВР та керівників держкорпорацій, надто — топменеджменту «Укрзалізниці», «Нафтогазу» і решти. Пропоную долучитися до ініціативи, скерувавши безпосередньо власні заробітки на потреби війська. Також я звертаюся і до керівників держвідомств та особливо – правоохоронних органів, що мають багатомільярдні бюджети, але скеровують їх на залякування бізнесу та місцевого самоврядування. Ви ж знаєте, що ці ресурси також можна частково використовувати і задля підвищення обороноздатності країни», — зазначив Філатов.

У той же час, Міський Голова Дніпра закликав уряд та парламентарів створити зрозумілий та збалансований механізм, який не заважатиме містам використовувати більшу частину отриманого ПДФО на допомогу Збройним Силам України (ЗСУ) та зміцнення енергоощадності.

«Напередодні ще одного складного опалювального сезону це так само є реалізацією військових цілей», — наголосив Філатов.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: