Лікарні Дніпра до блекауту готові

Дніпровські лікарні готові до можливих блекаутів. Підготовку до масових відключень світла у медичних закладах провели за дорученням міського голови Бориса Філатова. Генератори, паливо, запаси ліків на півроку, а також їжі та води (технічна ти питна) — все це лікарні Дніпра підготували заздалегідь. У медичних закладах Дніпра наразі розмістили 56 генераторів, з них 32 — розташовані в лікувальних закладах, 24 — в закладах первинної допомоги.

“Місто з міського бюджету виділило близько 7 млн грн на закупівлю палива для генераторів. Ми вже його придбали, для цього уклали відповідні договори з заправними станціями, і це нам дозволить автономно пропрацювати два тижні на генераторах. Також в лікарнях ми зробили стратегічні запаси води, великий запас продуктів харчування, в тому числі і продуктів тривалого зберігання. Щодо ліків, то ці запаси ми зробили вже давно, в нас стратегічні запаси щонайменше на місяць, в багатьох випадках це 2-3 місяці. А є випадки, де й на півроку. Нам дуже багато в чому допомагає місто, крім цього різні спонсори та донатори, за що їм окрема подяка, і різноманітні українські та закордонні фонди. Так що ліками ми забезпечені повністю і надовго. Крім цього, ми плануємо ще й надалі закуповувати генератори, бо додаткові в такій ситуації не будуть зайвими”, — зазначив заступник міського голови Дніпра, директор департаменту охорони здоров?я населення ДМР Андрій Бабський.

Зі свого боку, фахівчиня з технічних питань однієї з лікарень Дніпра Ірина додала: “Під час блекауту наша лікарня справляється на відмінно, адже ми забезпечені дизель-генераторами, один з яких забезпечує електроенергією повністю всю будівлю лікарні. Наприклад, якщо в нас вимикається світло, то впродовж 30-60 секунд вмикається генератор, і повністю будівля забезпечена світлом: працюють ліфти, приймальне відділення. Також в цьому корпусі в нас розміщені відділення травматології, кардіології і реанімаційне. Інший у нас розміщений в іншому корпусі лікарні. Там він забезпечує світлом відділення невідкладної екстреної медичної допомоги. Під час блекауту наша робота не зупиняється ні на секунду, і ми продовжуємо приймати всіх пацієнтів, проводимо операції, продовжуємо виконувати свою роботу задля порятунку людей”.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: