Котельні та каналізація – головне у підготовці до блекаутів: Корбан розповів про основні задачі комунальників

Наразі роботу дніпровських комунальних служб сконцентровано на працездатності критичної інфраструктури. Керівник Штабу оборони Дніпра та голова Громадської ради при міській раді Дніпра Геннадій Корбан зазначає, що місту дісталася радянська система, де все перев’язано, пов’язано. Критична інфраструктура часто знаходиться на одній запитці разом із житловими будинками, через що й відбуваються відключення.

Про це він розповів в ефірі телеканалу “ДніпроTV“.

Всі комунальні аварійні служби міста зараз концентруються на тому, щоб підтримувати роботу водонапірних станцій, роботу підвищувальних насосних станцій, щоб у людей була вода і для того, щоб працювала каналізація.

“Тому що якщо каналізація, не дай Боже, зупиниться, ми, вибачте за вираз, можемо потонути у власних відходах”, – пояснює Корбан.

Також сконцентровано повністю роботу комунальних служб Теплоенерго на підтримці роботи котелень, як великих, так і малих. У місті є як великі котельні, від яких залежать цілі мікрорайони, так і малі. Загалом у Дніпрі близько 400 котелень. Їх та водонапірні станції продовжують комплектувати великими генераторами, каже Геннадій Корбан.

“Наразі опрацьовується питання щодо закупівлі газогенераторів. Які можна буде встановлювати на котельнях, і за допомогою газу, який і палиться в котельнях, генератор вироблятиме електрику. Таким чином, буде рекуперація, буде зациклений процес. І ми зараз ведемо переговори, місто веде переговори, служби ведуть переговори щодо закупівлі газових генераторів для того, щоб, так би мовити, зациклити цей процес, і спростити роботу котелень на газових генераторах. Це простіше, дешевше, ніж на дизельних генераторах. Тому основне завдання у комунальних служб, аварійних служб зараз – це підтримка роботи критичної інфраструктури: газ, вода, світло, тепло. І друге – це, природно, ремонти, аварії, які відбуваються, для того, щоб швидко усувати їх, щоб люди менше зазнавали дискомфорту”, – розповів він.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: