Комунальні служби працюють 24/7: яка ситуація з водою та теплом у Дніпрі станом на 6:00

На 8 лютого НЕК Укренерго надав обмеження споживання для Дніпропетровської області на рівні 1479 МВт на день та 1418 МВт на ніч.

Це 55% від поточної потреби електроенергії області при поточній температурі повітря, включаючи населення, промисловість та критичну інфраструктуру.

Такі ліміти дозволяють у Дніпрі застосувати графіки стабілізаційних відключень.

З ними можна ознайомитись на сайтах приватних енергетичних компаній за цими посиланнями:
– якщо ви абонент ДТЕК
– якщо ви абонент ЦЕК

Нагадаємо енергетики не виключають, що у пікові години ранку, а також ввечері через перенавантаження системи, викликане суттєвим зниженням температури повітря, можуть бути й аварійні відключення.

Велике прохання до дніпрян у морозні дні максимально ощадливо споживати електроенергію.

За розпорядженням міського голови Дніпра Бориса Філатова всі комунальні служби міста переведені на посилений режим роботи і знаходяться на цілодобовому чергуванні. Аби у разі надзвичайних ситуацій оперативно реагувати на ситуації, що можуть виникнути безпосередньо на підприємствах комунальної власності.

Міська влада Дніпра вкотре звертає увагу енергетиків, що теплопостачальні підприємства відносяться до об’єктів критичної інфраструктури.

Однак напередодні ввечері у місті знову були відключення об’єктів теплопостачання.

Зокрема, у КП «Теплоенерго» напередодні ввечері фіксувалося масове призупинення роботи будинкових котелень та тепло-розподільних пунктів(ТРП)..

Станом на 06:00 котельні та тепло-розподільчі пункти КП «Теплоенерго», КП «Коменергосервіс» та КП «Жилсервіс Дніпро» у роботі.

Напередодні ввечері та протягом ночі у Дніпрі були і знеструмлення підвищувальних насосних станцій(ПНС).

Щодо аварійних робіт та робіт за заявками жителів міста.

Аварійні бригади КП «Дніпроводоканал» за минулу добу відпрацювали 29 заявок містян щодо ліквідації засмічень на мережах водовідведення та 12 звернень про пошкодження мереж водопостачання.

Сьогодні аварійні бригади КП «Дніпроводоканал» також будуть працювати на ліквідації засмічень на мережах водовідведення та виявлених пошкодженнях мереж водопостачання.

Серед яких водопровід по вул. Фесенка, 37. Там напередодні ввечері було виявлено пошкодження. Водопостачання припинено на двох вулицях:
– вул. Фесенка;
– пров. Ранковий.

Аварійно – відновлювальні сьогодні зранку буде продовжено по вул. Кисневій, 4.
Припинено водопостачання за адресами:
– просп. Слобожанський, буд. 98, 100;
– вул. Магдалинівська, буд. 1-8;
– вул. Запасна, буд. 1-12;
– вул. Сагайдачного, буд. 1-7;
– вул. Киснева, буд. 2, 4, 6, 8.

Працюватимуть сьогодні аварійні бригади і на пошкодження водопроводу по вул.Ясельна,13, припинено водопостачання по вул. Ясельна, 7-22.

Також комунальники сьогодні продовжать роботи на водоводі по вул. Яна Гуса, 36. Нагадаємо, на цьому об’єкті проводять заміну понад 150 метрів труби на ділянці зі складними ґрунтами.

Старі поржавілі металеві труби уже демонтовані. Сьогодні будуть продовжені роботи з прокладання сучасних поліетиленових труб, діаметром 75 мм, які більш стійкі до корозії.

На час проведення ремонтних робіт, на вул. Яна Гуса у спеціально відведеному місці, люди можуть набрати воду для своїх потреб .

Наші комунальники докладають максимум зусиль, аби завершити всі роботи по вул. Яна Гуса, 36 до кінця цього тижня і відновити стабільну подачу води.

Про ремонтні роботи на тепломережах. Сьогодні бригада КП «Жилсервіс Дніпро» працюватиме на пориві трубопроводу по пр. О. Поля, 121. Жителі цього будинку тимчасово без тепла. Роботи планують завершити протягом дня.

У КП «Теплоенерго» через порив на трубопроводі по вул. Новоорловська, 17 перекрито подачу теплоносія. Роботи на об’єкті вестиме обслуговуюча компанія.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі аварійні бригади Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

У випадку виникнення будь-яких проблемних ситуацій на мережах водо- та теплопостачання, комунальники одразу їх ліквідують. Це питання міська влада тримає на контролі, аби дніпряни в повному обсязі були забезпечені і теплом, і водою.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:
(056) 732-12-12
(095) 732-12-12
(096) 732-12-12
(073) 732-12-12.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: