Київська міськрада планує витратити на помічників депутатів понад 130 млн грн

У Києві мерія планує виділити 132,7 млн гривень на розширення кількості помічників для депутатів. Зараз кожен депутат має двох помічників, але починаючи з 1 січня 2024 року, їм дозволено мати трьох помічників, передає “Наше місто” з посиланням на “Дніпро оперативний“.

Необхідність збільшення кількості помічників пояснюється зростанням кількості округів депутатів Київради в середньому в 8 разів. Відповідно до цього, зростає і кількість виборців, які залежать від депутатів та потребують представництва їх інтересів. Щоб обробити всю інформацію, що надходить через громадські приймальні, потрібно більше людей.

“У зв’язку зі значним збільшенням навантаження на громадські приймальні депутатів Київради ІХ скликання, мерією запропоновано збільшити кількість працівників громадських приймалень депутатів з 2 до 3 з 1 січня 2024 року”, – таку пропозицію висунула комісія з питань бюджету.

Згідно з положенням про громадську приймальню депутатів Київської ради, працівники повинні отримувати 9 прожиткових мінімумів для працездатних осіб на 1 січня кожного року. Зараз ця сума становить 24 156 гривень, оскільки прожитковий мінімум у 2023 році становить 2 684 гривні.

Для трьох працівників з міського бюджету столиці додатково передбачено виділити:

  • у 2024 році – 61 462 200 грн;
  • у 2025 році – 71 234 300 грн.

Проект рішення буде розглянутий на найближчій сесії, оскільки міські ради вже готуються до прийняття бюджетів на наступний рік.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: