Канада у цьому році надасть Україні кредит у розмірі майже $2 мільярдів

У 2023 році Канада виділить Україні кредит для підтримки бюджету у розмірі 2,4 млрд канадських доларів (1,8 млрд дол США).

Про це з посиланням на проєкт бюджету країни повідомляє CBC.

Представлений 28 березня міністеркою фінансів Канади Христею Фріланд бюджет наразі знаходиться на розгляді у парламенті.

Новий кредит для України буде спрямований через МВФ і має на меті допомогти уряду України покрити дефіцит бюджету та оплатити соціальні послуги, включно з медичними послугами для приблизно 5,3 мільйона внутрішньо переміщених осіб.

Також федеральний бюджет Канади окремо оголосив про виділення понад 60 млн дол США додаткової прямої гуманітарної допомоги. Гроші будуть використані на послуги з охорони психічного здоров’я, розмінування та інші заходи.

Бюджет передбачає ще майже 126 млн дол США додаткових виплат на підтримку українських переселенців у Канаді. За даними уряду, з січня 2022 року до країни прибуло 200 тисяч українців.

Наразі Україна вже отримала $4 млрд дол США канадської допомоги. Зокрема, близько 1 млрд дол військової допомоги у вигляді як прямих пожертв, так і обладнання для українських військових.

За матеріалами «Економічної правди«.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: