Є лише 3 місяці: в Україні повернули одну з обов’язкових комунальних послуг

Кабмін скасував дію постанови від квітня 2022 року, згідно з якою на час дії воєнного стану не проводилася обов’язкова періодична, позачергова повірка та повірка після ремонту засобів вимірювальної техніки. Відтепер українці зобов’язані подавати всі лічильники на повірку,  з посилання на постанову від 7 квітня 2023 року №440.

Терміни

Подання на повірку лічильників води, газу, електроенергії, теплолічильників на території України, забезпечується протягом трьох місяців після закінчення опалювального періоду.

Де повірка не проводиться

  • на територіях, тимчасово окупованих рф, на період воєнного і надзвичайного стану та протягом 3 місяців після його припинення чи скасування;
  • на територіях активних бойових дій протягом 6 місяців з дати завершення бойових дій на таких територіях відповідно до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих рф, затвердженого Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій;
  • на територіях можливих бойових дій протягом 6 місяців з дати припинення можливості бойових дій на таких територіях відповідно до переліку.

Довідка

Періодична повірка засобів вимірювальної техніки – це повірка, що проводиться протягом періоду експлуатації засобів вимірювальної техніки через встановлений проміжок часу (міжповірочний інтервал).

За матеріалами Наше Місто.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: