Група ділків за 1,7 млн дол. США планувала “купити” керівні посади в Держмитслужбі для “потрібних людей”

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) і Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) запобігли масштабній корупції в Держмитслужбі. Викрито групу осіб, які планували “поставити потрібних людей” на керівні посади в територіальних органах Державної митної служби для організації корупційних схем. Про це повідомляє 49000 з посиланням на НАБУ.

За даними слідства, ділки пропонували 1 мільйон доларів США за посаду керівника Львівської митниці. Також вони планували “купити” посаду очільника Волинської митниці за 500 тисяч доларів США, а посаду очільника Чернівецької митниці за  200 тисяч доларів США.

Крім того, учасники групи розраховували на те, що керівництво Держмитслужби “не помічатиме” корупційні схеми на цих митницях в обмін на половину незаконно отриманих доходів.

Двом особам повідомили про підозру за ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 27 ч. 4 ст. 369 КК України. Ініціатора корупційного злочину затримано на підставі ст. 208 КПК України.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що начальник управління Рівненської митниці налагодив схему отримання хабарів при ввезенні імпортних товарів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: