49000 Полная версия страницы

Гроші від ООН: хто в Україні може отримати

Всесвітня продовольча програма ООН розширює програму грошових виплат в Україні. Тепер допомогу можуть отримати люди з інвалідністю. Про це повідомляє 49000 із посиланням на офіційний сайт ООН в Україні.

В межах програми, розробленої ВПП ООН спільно з Міністерством соціальної політики України та за фінансування Німеччини, грошову допомогу отримають ще понад 310 000 людей з інвалідністю по всій Україні.

Програма розширюється і тепер, окрім пенсіонерів, які мешкають на територіях активних або можливих бойових дій, допомогу отримуватимуть:

Виплати триватимуть щонайменше 3 місяці. За цей час ВПП перерахує їм приблизно 800 мільйонів гривень.

Отримати допомогу від ВПП ООН зможуть:

Виплата від ВПП – це різниця між 3 250 гривень і сумою соціальної допомоги, яку людина вже отримує від держави. Цей платіж не може становити менше, ніж 100 гривень.

“Війна має тривалий вплив на економіку України та продовжує ускладнювати життя найбільш вразливих сімей та тих, хто мешкає поруч із лінією фронту. Ми вдячні Німеччині, одному з наших найбільших гуманітарних партнерів, за можливість розширити програму, яка допоможе більшій кількості родин забезпечити себе найнеобхіднішим впродовж ще однієї важкої зими”, – сказала Маріанна Ворд, т.в.о. директора ВПП ООН в Україні.

Допомога українцям, які підпадають під критерії програми, нараховується безпосередньо на банківські рахунки або ж доставляється Укрпоштою (у разі, якщо банківського рахунку немає або людина вже отримує соціальну виплату таким чином). Реєструватися в ВПП чи Міністерстві соціальної політики не потрібно.

“Синергія дій Уряду, Мінсоцполітики та міжнародних партнерів дає можливість забезпечити додатковою фінансовою підтримкою тих українців, які її найбільше потребують. Ми вдячні гуманітарним організаціям, які – під час війни – продовжують активно допомагати Україні і доповнюють соціальні виплати від держави додатковою грошовою допомогою”, – підкреслила Міністр соціальної політики Оксана Жолнович.

Наразі програма фінансується Німеччиною, Європейським Союзом та Швецією, з додатковими внесками інших донорів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Exit mobile version