Гроші від ООН: хто в Україні може отримати

Всесвітня продовольча програма ООН розширює програму грошових виплат в Україні. Тепер допомогу можуть отримати люди з інвалідністю. Про це повідомляє 49000 із посиланням на офіційний сайт ООН в Україні.

В межах програми, розробленої ВПП ООН спільно з Міністерством соціальної політики України та за фінансування Німеччини, грошову допомогу отримають ще понад 310 000 людей з інвалідністю по всій Україні.

Програма розширюється і тепер, окрім пенсіонерів, які мешкають на територіях активних або можливих бойових дій, допомогу отримуватимуть:

  • Діти з інвалідністю
  • Люди з інвалідністю протягом усього життя

Виплати триватимуть щонайменше 3 місяці. За цей час ВПП перерахує їм приблизно 800 мільйонів гривень.

Отримати допомогу від ВПП ООН зможуть:

  • Люди з вищеперелічених категорій, які не отримують допомогу від інших міжнародних організацій.
  • Люди, які не отримують виплати як внутрішньо переміщені особи (за винятком тих, хто мешкає на територіях активних або можливих бойових дій).
  • Люди, які отримують від держави менш ніж 3 250 гривень соціальних виплат.

Виплата від ВПП – це різниця між 3 250 гривень і сумою соціальної допомоги, яку людина вже отримує від держави. Цей платіж не може становити менше, ніж 100 гривень.

“Війна має тривалий вплив на економіку України та продовжує ускладнювати життя найбільш вразливих сімей та тих, хто мешкає поруч із лінією фронту. Ми вдячні Німеччині, одному з наших найбільших гуманітарних партнерів, за можливість розширити програму, яка допоможе більшій кількості родин забезпечити себе найнеобхіднішим впродовж ще однієї важкої зими”, – сказала Маріанна Ворд, т.в.о. директора ВПП ООН в Україні.

Допомога українцям, які підпадають під критерії програми, нараховується безпосередньо на банківські рахунки або ж доставляється Укрпоштою (у разі, якщо банківського рахунку немає або людина вже отримує соціальну виплату таким чином). Реєструватися в ВПП чи Міністерстві соціальної політики не потрібно.

“Синергія дій Уряду, Мінсоцполітики та міжнародних партнерів дає можливість забезпечити додатковою фінансовою підтримкою тих українців, які її найбільше потребують. Ми вдячні гуманітарним організаціям, які – під час війни – продовжують активно допомагати Україні і доповнюють соціальні виплати від держави додатковою грошовою допомогою”, – підкреслила Міністр соціальної політики Оксана Жолнович.

Наразі програма фінансується Німеччиною, Європейським Союзом та Швецією, з додатковими внесками інших донорів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: