Громада на першому місці: як у Дніпрі вирішують проблеми комунального характеру завдяки місцевим жителям

Провалля на житловому масиві Тополя-3 біля люку та відсутність освітлення на зупинці громадського транспорту. Активіст звернувся до телеграм-каналу голови Громадської ради Геннадія Корбана, аби врегулювати ці проблеми. Заявку очільник Громради оперативно направив до відповідних комунальних міських служб.

Нерідко дніпряни стикаються з комунальними проблемами, які потребують негайного вирішення. Так, на житломасиві Тополя мешканці опинились у небезпеці через аварійний люк. З проблемою місцевий активіст Андрій звернувся до телеграм-каналу голови Громадської ради при міській раді Дніпра Геннадія Корбана.

Андрій, дніпрянин: «Звернувся до телеграм-каналу Геннадія Корбана з проханням відремонтувати люк. Як ви бачите, на прохання відреагували, відремонтували. Велике дякую Геннадію Корбану і міськводоканалу, відремонтували добре.
Ось тут якраз була проблема: була яма, машини сюди потрапляли. Я дав заявку, відремонтували, люк підняли, яму забетонували».

Користуючись нагодою, Андрій також залишив заявку на ремонт світла на зупинці громадського транспорту.

Андрій, дніпрянин: «Звернувся до Геннадія Корбана в телеграм-канал з проханням встановити дві лед лампи, оскільки не було світла. Як ви бачите, на прохання відреагували, лед лампу встановили. Тепер вечорами є світло. Велике дякую Геннадії Корбану і КП «Міськсвітло», і всім, хто причетний».

Геннадій Корбан, голова Громадської ради, оперативно направив відповідним міським комунальним службам звернення громадян. Роботи по відновленню виконали протягом двох діб.
Якщо у вас виникли проблеми комунального характеру, звертайтесь за номерами телефонів, яки можна побачити у відео. Заявки приймають у будні з 9-ї до17-ї години, або надішліть звернення на пошту.
Цілодобово працює телеграм-канал Геннадія Корбана, залишити скаргу можна в коментарях.

За матеріалами ДніпроTV.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: