Геннадій Корбан: «Щоб перемогти путіна ми повинні бути зібрані і терплячі»

Керівник Штабу оборони Дніпра Геннадій Корбан в етері телеканалу «ДніпроTV» розповів про свої очікування щодо можливих термінів завершення війни.

«Якщо Ви пам’ятаєте мої виступи на самому початку, коли ми показали, що влада в місті є, і в області є, ніхто нікуди не подівся, ніхто нікуди не втік, усі були на місцях, усі працювали. Можливо, не було багато часу для того, щоб інформувати людей, але ми намагалися це робити на тому рівні, на якому ми розуміли те, що відбувається. Справді, це заспокоювало людей, я пам’ятаю, що люди ставилися дуже уважно до цих ефірів. І ми намагалися інформувати людей на тому рівні, на якому ми були інформовані, і на тому рівні, на якому це можливо було зробити.

Щодо термінів, то на самому початку ми виступали і говорили, я особисто про це говорив неодноразово, що це не триватиме ні тиждень, ні два, як нас запевняли з Києва, і що це не триватиме ні місяць, ні три, як запевняли. Ви пам’ятаєте, що терміни очікування кінця війни постійно переносилися. Спочатку це був тиждень, два, потім це був місяць, три місяці, потім говорили – до кінця серпня, потім говорили – до кінця 2022 року.

Але, на жаль, особисто я розумів, що це не триватиме ні до кінця серпня, ні до кінця 2022 року, це триватиме довго. Ми повинні розуміти, що ворог – одна з найбільших і одна з найсильніших ядерних держав світу, це росія, і, природно, російський лідер ніколи в житті, його амбіції точно не дозволять йому швидко програти цю війну, розумієте?

Я думаю, що війна буде довгою, насправді війна у нас триває з 2014 року, ми це пам’ятаємо. Так, вона затухала у якийсь період, у якийсь період активізувалися дії. Але то була гібридна війна так звана.

Рік тому путін по суті відкрито оголосив війну Україні, і всі маски були зняті, ми побачили обличчя російського фашизму. І ми маємо розуміти і зараз, що це не закінчиться швидко. Це не закінчиться просто, бо так хочеться комусь. Путін ні в чому не поступиться, він йтиме далі, він лізтиме. Він вбиватиме наших людей, він влаштовуватиме геноцид українського народу, і ми маємо бути зібрані, бути терплячими, щоб пережити цю трагедію, цю війну, і зрештою перемогти путіна та його фашистську росію».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: