Аварійні бригади ні на мить не припиняють працювати: де у Дніпрі тимчасово немає води

Комунальники вночі очистили міські автошляхи. На дорогах працювало 62 одиниці спецтехніки. Зокрема, 46 одиниць посипальної техніки, 7 навантажувачів, 8 одиниць міні-техніки, 1 самоскид та 500 дорожніх робітників.

Комунальники передусім працювали на особливо небезпечних ділянках: мостах, спусках, підйомах. А також чистили тротуари, бульвари, зупинки громадського транспорту та підходи до підземних переходів – повідомляють у департаменті благоустрою та інфраструктури міської ради.

Щодо ситуації з водопостачанням та теплопостачанням

Станом на 10:00 через аварійне відключення (на електромережі ведуться ремонтні роботи) знеструмлено наступні будинкові котельні КП «Теплоенерго»:

– вул. Гоголя, Шевченко, Паторжинського;

Робота котелень буде відновлена після включення енергопостачання.

Також була зупинка роботи будинкових котелень КП «Теплоенерго» на уз. Крутогірний, вул. Вернадського, просп. Д. Яворницького. Наразі їх робота вже відновлена.

З 5 ранку аварійна бригада КП «Теплоенерго» проводить ремонтні роботи на магістральному трубопроводі. Через це зупинена робота котельні, яка забезпечує теплом мешканців ж/м Перемога. Ця котельня опалює 137 будинків. Подачу тепла комунальники планують відновити до кінця дня.

Також у зв‘язку із заміною запірної арматури, перекрито подачу тепла на наступні будинки:

– вул. Казакевича, 9;
– вул. Інженерна, 10, 11, 12;
– вул. Козака Мамая, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20.

Теплопостачання відновлять протягом дня.

Від ранку аварійна бригада КП «Дніпроводоканал» проводить ремонтні роботи на пошкодженому водопроводі по вул. Калинова, 45. Через це припинено водопостачання по вул. Калинова, 45,49.

У зв’язку з проведенням аварійних робіт по просп. Слобожанський, 104 припинено водопостачання по просп. Слобожанський, 109-141, вул. Холодильна, 2, вул. П. Яцика, 6. Водопостачання буде відновлено до кінця дня.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі комунальні служби Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

Станом на 10:00 проблеми з водопостачанням у Дніпрі відсутні. Всі підвищувальні насосні станції працюють та повністю забезпечують подачу води у будинки дніпрян.

Також у Дніпрі у звичному режимі працюють об’єкти теплопостачання КП «Коменергосервіс» та КП «Жилсервіс-Дніпро». Теплом забезпечені всі будинки, які обслуговують котельні та тепло-розподільчі пункти цих КП.

У випадку виникнення будь-яких проблемних ситуацій на мережах водо- та теплопостачання, комунальники одразу їх ліквідують. Це питання міська влада тримає на контролі, аби дніпряни в повному обсязі були забезпечені і теплом, і водою.

Ситуація з енергопостачанням

За повідомленням НЕК «Укренерго» на сьогодні, 25 лютого, ліміти споживання електроенергії для Дніпропетровської області відсутні. Це означає, що відключень світла протягом дня у Дніпрі не буде.

Проте енергетики зазначають, що у випадку перенавантаження мереж можливі обмеження електропостачання згідно зі стабілізаційними графіками.

Просимо розумно споживати електроенергію та за можливості обмежити використання електроприладів або ж взагалі відмовитися від їхнього використання. Це допоможе уникнути масштабних аварій на електромережах та стабілізувати енергосистему.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:

(056) 732-12-12
(095) 732-12-12
(096) 732-12-12
(073) 732-12-12

Також заявки щодо проблем з теплопостачанням чи водопостачання можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради:

(095) 816-39-11
(093) 261-32-25
(063) 402-79-56
(063) 681-61-82
(068) 638-28-48

Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години.

Телеграм-канал голови Громадської ради Геннадія Корбана приймає заявки цілодобово. Залишити заявку можна в коментарях: https://t.me/korbanofficial/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: