Гендиректор Павлоградського хімзаводу наніс державі збитків на 43 млн грн

Суд призначив до розгляду справу стосовно генерального директора та комерційного директора ДП «Науково-виробниче об’єднання «Павлоградський хімічний завод», повідомляє 49000.

Їх обвинувачують у зловживанні службовим становищем, що завдали державі понад 43,3 млн грн збитків.

Також суд прийняв рішення розглядати цивільний позов прокурора до обвинувачених про стягнення з них завданих збитків, а саме 43,3 млн грн. Водночас, варто зазначити, що з метою забезпечення цивільного позову під час досудового розслідування на рахунки та нерухоме майно обвинувачених накладено арешти.

Як вже повідомлялось, у межах слідства встановлено, що указані особи організували корупційну схему реалізації продукції, виробленої державним підприємством, через підконтрольні компанії-посередниці. Проте фактичне постачання продукції – вибухових речовин здійснювалось без залучення компаній-посередників, тобто безпосередньо від заводу до замовників – підприємств гірничо-видобувної промисловості. Якщо ж замовники звертались напряму до заводу, службові особи держпідприємства їм відмовляли та пропонували звертатись через фірми-посередниці, ціна у яких були завищена порівняно з цінами закупівлі заводу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: