Гендиректор “Київавтодор” та ексначальник КП завдали збитків на сотні мільйонів через неправильний вивіз сміття

Генеральному директору “Київавтодор” та колишньому начальнику одного з експлуатаційних управлінь столиці повідомлено підозру у завданні збитків на 300 мільйонів гривень через неправильний вивіз сміття. Про це повідомляє 49000 із посиланням на Національну поліцію.

Протягом 2022-2023 років службові особи КП “ШЕУ Солом’янського району міста Києва” за вказівкою свого керівника звозили відходи різного типу на земельну ділянку, яка призначалась виключно для накопичення снігу зібраного на вулицях Києва. У свою чергу керівник “Київавтодору” Олександр Федоренко внаслідок несумлінного ставлення до своїх службових обов’язків, допустив здійснення підконтрольним підприємством дій, які призвели до забруднення ділянки відходами та матеріалами шкідливими для людей та довкілля.

В ході огляду земельної ділянки із залученням спеціалістів Державної екологічної інспекції Столичного округу виявлено металобрухт, тверді побутові відходи, пластик відходи автомобільного транспорту. У результаті державі було завдано збитків на майже 300 млн грн.

Генеральному директору “Київавтодор” та колишньому начальнику районного ШЕУ повідомили підозру за ч. 2 ст. 367 (Службова недбалість) та ч. 2 ст. 239 (Забруднення або псування земель) Кримінального кодексу України.

ДОВІДКА

Посаду генерального директора Комунальної корпорації “Київавтодор” Федоренко Олександр Володимирович займає з 5 липня 2022 року згідно розпорядження Київського міського голови від 04.07.2022 № 336 “Про призначення Федоренка О.В.”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: