Фахівці Дніпровської міськраді провели зустріч з жителями потрощеного будинку на Перемозі, де відповіли на актуальні питання

Жителі будинку на Набережній Перемоги, потрощеного російською ракетою 14 січня, отримали відповідь на головне питання — чи можна мешкати у квартирах вцілілих під’їздів? Фахівці міськради провели зустріч з постраждалими від ракетної атаки.

В трагічну ніч 14 січня Володимир втратив батьків. Російська ракета знищила і квартиру стареньких.
Зарадити втраті неможливо, та можна хоча б відшкодувати втрачене майно.

Володимир Зуєнок, житель житломасиву Перемога: «Я пройшов усі кола погоджень, отримав встановлену суму від облради, від міськради, все отримав — фактично вона є на карті.
Всюди зелене світло, всі намагалися допомогти. Це стосується і БТІ, і виконкому, всіх наших структур. Усі, як тільки ти кажеш, що ти зі 118 дому — всі, «будь ласка».

Від ракетного удару постраждали і інші під’їзди. В них і досі живуть люди, які не можуть зрозуміти, чи безпечно це.

Олександра, мешканка будинку Набережна Перемоги,118: «Наразі ми просто потребуємо того, щоб ми розуміли, чи придатне наше житло до життя. Це єдине, що нам зараз дуже потрібно. Нам потрібен документ офіційний, з усіма пунктами комісії, що вони перевірили житло, що тут безпечно, ми можемо робити ремонт у наших квартирах та продовжувати жити».

Міська влада відповіла мешканцям. На загальних зборах представники Дніпровської міськради вислуховують жителів 118 будинку на Перемозі.

«Коли буде демонтаж, після того, як буде готовий проєкт, я так розумію, що мешканцям першого під’їзду третього корпусу треба буде з’їхати?»

Наразі фахівці міськради проводять останній етап дослідження будівлі, розповіли на зборах. Проте, жити там можна. Демонтажу житлових секцій не буде. Ба більше, з часом будівлю модернізують. Після остаточного проєкту рішення.

Сергій Мироненко, проєктант: «Ми зараз в процесі для того, щоб порахувати всі можливості, як це можна посилити, що там можна зробити, утеплення, комунікації, електрощитову зробити. Там є багато».

Результатами проведеного діалогу мешканці здебільшого задоволені. Відповіді на питання почули.

Сергій, мешканець будинку Набережна Перемоги,118: «Ми отримали відповіді, що все в процесі. Будемо сподіватись на краще».

Тетяна, мешканка будинку Набережна Перемоги,118: «Я вважаю, що зустріч була корисною, інформативною. Якщо такі зустрічі будуть частіше, щоб люди знали. Тому що виникає паніка від відсутності інформації в першу чергу».

За два тижні — наступна зустріч. Міська влада звітуватиме перед жителями потрощеної будівлі.

Владислав Грицай, директор департаменту житлового господарства ДМР: «Ми звіримо з ними годинники, тому що йдемо ми в графіку проєктування. Це дуже складний процес. Треба розібрати, щоб не було наслідків для цього будинку. Його треба правильно розібрати».

За матеріалами ДніпроTV

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: